HaberDex.com : Tamtur Pirlanta Zamani!


Tamtur Pirlanta Zamani!

Evlilik hayatlarımızın kalan kısmını sevdiğimiz adamla veya kadınla geçirmek isteyeceğimiz kişiyi çok iyi seçmemiz gereken bir müessese. Her şeyden evvel içerisinde sevgiyi saygıyı ve aşkı barındırmalı. Bu adımı atarken sevdiği kadına bu kararlarında mutlu etmek isteyen beyler soluğu kuyumcularda alıyor. Sevdiği kadının eline yakışacak en zarif, sevgisini en iyi şekilde gösterebilecek bir pırlanta yüzük almak için kollar sıvanıyor. Tektaşı beştaşı yedi taşı derken 2016 yılının gözdelerinden tam tur pırlantalar vitrinlerde yerini almaya başladı.
tamtur tamtur
Göz alıcılığı, zarafeti ve havası ile 2016 yılında bayanları büyüleyen yüzüklerden olmayı başardı tamtur pırlantalar. Duruşu ve rahatlığı ile de hem spor hem klasik tarzda kullanılabilir olması yine tercih edilirken dikkat edilen maddeler arasında yer almakta.
tamtur tamtur
Piyasa değeri itibari ile de kalitesi gereği 3000 TL ile 20000 TL’ye ve hatta bazen daha da üst rakamlara çıkabilen değerlere sahip tamtur pırlantalar.
tamtur tamtur
Modaya ve sevdiği kadının zarif bir yüzükle kendisine ‘evet’ denilmesini isteyen beylere trend önerimiz tamturlardır. Tamur yüzük resimleri https://www.emelpirlanta.com/ adresinden alınmıştır.
İlk bilen siz olun!
Son dakika gelişmelerini ve gündemi hızlıca takip etmek ister misiniz?
Öyleyse Bildirimlere izin verin.
Daha sonra
İsterim